+90 242 844 3646 +90 532 431 0748 info@likyavillam.com
3Ağustos

Balayı Nedir?


Gündelik yaşantımıza baktığımızda; hayatlarını birleştirme kararı almış ve evlenmiş olan çiftlerin düğün sonrasında baş başa çıktıkları tatil ''Balayı'' olarak ifade edilmektedir. İngilizcede ''Honey Moon'' olarak geçen balayının ilk olarak nasıl ortaya çıktığı ile ilgili türlü türlü rivayetler vardır. Balayı denildiğinde aklımıza ilk gelen şey, çiftlerin gerçekleştirmiş oldukları romantik bir tatildir.


Unutulmaz Bir Balayı Tatili İçin Balayı Villaları!


Balayına çıkacak çiftler son yıllarda popülerliği artan balayı villarını tercih etmektedir. Balayı villalarında; oda sayısı, izole bir bahçeye ve korunaklı havuza sahip olması, konumu, manzarası gibi birbirinden farklı birçok seçenek bulunuyor. Kiralık villada tatil, hem şehir merkezine yakın bol aktiviteli eğlenceli bir balayı geçirmek isteyen çiftlere hem de muhafazakar yaşam stillerine uygun doğa ile baş başa huzurlu bir balayı yaşamak isteyenlerin taleplerini karşılıyor.

Dört mevsim tatil yapabileceğiniz ısıtmalı kapalı havuz, sauna, jakuzi ve şömine gibi özellikleri ile her zevke ve bütçeye hitap eden kiralık balayı villa seçeneklerimizi balayı villaları kategorisinden inceleyebilir, fiyat ve tarih bilgilerine göz atabilirsiniz.