Villa Kiralama ve Tatiliniz ile ilgili genel olarak sorulan sorular ve cevaplarını burada bulabilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

NASIL REZARVASYON YAPABİLİRİZ?

Likyavillam.com  Web  sitemiz villa resminin sağ alt köşesinde bulunan hızlı rezarvasyon butonuna tıklayarak veya Villa seçeneğine tıklandıgı zaman altta bulunan rezaevasyon yap butonu ile.Uygun tarihleri secip kişi ve cocuk sayınızı belietrek ön rezarvasyon talebi oluşturduktan sonra . Musaitlik ve ön ödeme bilgileri için müşteri temsilcimiz sizinle iletişime gececektir.....  

KAÇ KİŞİ KONAKLAYA BİLİYORUZ?

Web sayfamızda bulunan villalarımıza ait detay sayfalarında ve villa listeleme sayfalarında, villalarda konaklayabilecek kişi kapasiteleri ve yatak odası sayıları belirtilmektedir. NOT: Villarımızın kapasitesi dışında misafir kabul edilmemektedir.

ÜCRETE NELER DAHİL?

Elektrik,su,tüpgaz kullanımı,havuz ve bahçe bakımı giderleri ile villaya girişte yapılan temizlik hizmeti ücrete dahildir.

YEMEK SERVİSİ HİZMETİNİZ VARMI?

Web sayfamızda bulunan birkaç tane villamız hariç. Diğer villalarımızda sadece mutfak gerecleri mevcut olup yemekleri kendiniz yapıyorsunuz. Ama dilerseniz paket servis ile dilediginiz restaurant'tan yemek siparişi verebilirsiniz.

ÖDEMELER NASIL YAPILIYOR?

Rezervasyon formunun oluşturulmasının ardından ilk etapta, konaklama yapacağınız tarih aralığındaki villanın toplam kiralama bedelinin %35'luk kısmının ödenmesi gerekmektedir.